Vremenska prognoza - Censi
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,85 |
| 76% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 2,67 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 2,52 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,4 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,13 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,14 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,35 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 2% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 31% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,07 |
| 75% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,11 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,11 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 53% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,05 |
| 64% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,05 |
| 73% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,02 |
| 38% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,17 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,17 |
| 94% |
|
Vremenska prognoza za 2215 metara visok vrh Censi.