Vremenska prognoza - Čerinov hrib
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 73% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,6 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,79 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,1 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,79 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 2,19 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 3,98 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,8 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,69 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,69 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,89 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,89 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,1 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,2 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 426 metara visok vrh Čerinov hrib.