Vremenska prognoza - Cerredolo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 8% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 1,6 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 3,24 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Oborine (mm/h): | 3,62 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 3,62 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0,9 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0,32 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0,56 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,56 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 8h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 11h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,04 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za vas Cerredolo.