Vremenska prognoza - Cervarese Santa Croce
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,14 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 2,64 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,62 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,28 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,26 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,24 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 38% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,02 |
| 9% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,02 |
| 38% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 24% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 38% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,01 |
| 48% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,01 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 74% |
|
Vremenska prognoza za vas Cervarese Santa Croce.