Vremenska prognoza - Cibiana di Cadore
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,17 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 2,37 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 1,64 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,14 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,68 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,59 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 38% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 7% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,02 |
| 26% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,05 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,31 |
| 78% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,31 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,02 |
| 73% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,02 |
| 53% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 30% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,19 |
| 30% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,35 |
| 66% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,35 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,12 |
| 46% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,02 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 73% |
|
Vremenska prognoza za vas Cibiana di Cadore.