Vremenska prognoza - Cima Cason di Formin
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,16 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 2,76 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 1,74 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,89 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,36 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,32 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,26 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,14 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 10% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 6% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,02 |
| 34% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,02 |
| 83% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,05 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,05 |
| 86% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 36% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 25% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,04 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,04 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,04 |
| 43% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,21 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,21 |
| 97% |
|
Vremenska prognoza za 2376 metara visok vrh Cima Cason di Formin.