Vremenska prognoza - Cima del Levrer
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,18 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 1,31 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,14 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 8% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 8% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 46% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,01 |
| 78% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,17 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,42 |
| 76% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,42 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,12 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 49% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 50% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 97% |
|
Vremenska prognoza za 1810 metara visok vrh Cima del Levrer.