Vremenska prognoza - Cima della Prendera
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,27 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,66 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 3,21 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 3,1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,44 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,16 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,06 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,96 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,81 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 56% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 16% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,04 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,09 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,53 |
| 69% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,53 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,04 |
| 61% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,32 |
| 30% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,56 |
| 64% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,56 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,17 |
| 52% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 53% |
|
Vremenska prognoza za 1951 metara visok vrh Cima della Prendera.