Vremenska prognoza - Cima di Monsampiano
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,8 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 2,88 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 3,22 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,88 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,37 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,55 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 4% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,05 |
| 44% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,08 |
| 88% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,11 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,11 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 47% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,11 |
| 77% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,11 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,05 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,11 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,14 |
| 95% |
|
Vremenska prognoza za 2280 metara visok vrh Cima di Monsampiano.