Vremenska prognoza - Cima di Peio
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -14 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 2,08 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 2,28 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,9 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0,54 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -13 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 44% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| -14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 44% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 15% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0,01 |
| 66% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0,23 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,92 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0,92 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0,87 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,06 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 55% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,06 |
| 98% |
|
Vremenska prognoza za 3548 metara visok vrh Cima di Peio.