Vremenska prognoza - Cima Palù
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 8% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 3% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 18% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,14 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,74 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,74 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,45 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,17 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,38 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0,92 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,88 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 1,88 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 3013 metara visok vrh Cima Palù.