Vremenska prognoza - Cima Selvata
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,01 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,86 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 4,64 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,01 |
| Oblačnost: | 45% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,09 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 1,02 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,53 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,37 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,18 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 33% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,22 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,22 |
| 69% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,06 |
| 63% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 66% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 56% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,03 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,03 |
| 64% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,01 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 68% |
|
Vremenska prognoza za 1708 metara visok vrh Cima Selvata.