Vremenska prognoza - Cima Talagona
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,23 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,65 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 2,44 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 2,61 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,43 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,95 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,76 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 42% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 9% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0,06 |
| 36% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,1 |
| 77% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,44 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,44 |
| 71% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,03 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,03 |
| 60% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 31% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,26 |
| 33% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,5 |
| 70% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,5 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,17 |
| 47% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,02 |
| 66% |
|
Vremenska prognoza za 2420 metara visok vrh Cima Talagona.