Vremenska prognoza - Cimpello
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,24 |
| Oblačnost: | 82% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,36 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 1,61 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 1,94 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,67 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,74 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,27 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,59 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 66% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 35% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,04 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,08 |
| 56% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,44 |
| 44% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,44 |
| 46% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,04 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,12 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 60% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0,03 |
| 36% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,28 |
| 41% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,44 |
| 47% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,44 |
| 50% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,14 |
| 36% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 48% |
|
Vremenska prognoza za vas Cimpello.