Vremenska prognoza - Cirvoi
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,16 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,68 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 2,36 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 2,26 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,35 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,01 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,85 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,65 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 42% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 7% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,04 |
| 26% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,07 |
| 70% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,31 |
| 73% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,31 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,02 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,02 |
| 59% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,19 |
| 28% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,39 |
| 67% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,39 |
| 82% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,14 |
| 43% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,01 |
| 71% |
|
Vremenska prognoza za vas Cirvoi.