Vremenska prognoza - Clap del Jovel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,66 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 3,46 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 4,09 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,16 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,13 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,31 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,46 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,03 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,89 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 88% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 21% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,06 |
| 47% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,46 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,46 |
| 81% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,36 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,03 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 48% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,11 |
| 65% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 60% |
|
Vremenska prognoza za 1842 metara visok vrh Clap del Jovel.