Vremenska prognoza - Clap del Paredach
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,27 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,66 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 2,7 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 1,75 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,03 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,13 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,92 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,83 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 58% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,04 |
| 31% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,09 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,5 |
| 69% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,5 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,04 |
| 63% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 43% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,32 |
| 31% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,53 |
| 65% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,53 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,17 |
| 50% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 52% |
|
Vremenska prognoza za 1843 metara visok vrh Clap del Paredach.