Vremenska prognoza - Clap Varmost
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,24 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,6 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 2,75 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 2 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,06 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,46 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,45 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,74 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,68 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 46% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 11% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,04 |
| 30% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,08 |
| 75% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,44 |
| 81% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,44 |
| 69% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,04 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,04 |
| 51% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 24% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,28 |
| 37% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,47 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,47 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,15 |
| 53% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,03 |
| 60% |
|
Vremenska prognoza za 1751 metara visok vrh Clap Varmost.