Vremenska prognoza - Col d'Arcogn
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,03 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 3,43 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 2,79 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,76 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 1,19 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,53 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 22% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 18% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,03 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 32% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 18% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,03 |
| 44% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,23 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,23 |
| 96% |
|
Vremenska prognoza za 1878 metara visok vrh Col d'Arcogn.