Vremenska prognoza - Col de la Casera
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,25 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,72 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 2,54 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 2,4 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,34 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,01 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,97 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,81 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 46% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 10% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,05 |
| 34% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,1 |
| 75% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,48 |
| 75% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,48 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,04 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,04 |
| 61% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 33% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,54 |
| 69% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,54 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,18 |
| 48% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,01 |
| 63% |
|
Vremenska prognoza za 1001 metara visok vrh Col de la Casera.