Vremenska prognoza - Col de San Martin
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,25 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,7 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 2,51 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 2,45 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,36 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,01 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,96 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 45% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 10% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0,05 |
| 34% |
|
| 11h |
 |
| 27 °C |
| 0,1 |
| 75% |
|
| 14h |
 |
| 26 °C |
| 0,47 |
| 76% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,47 |
| 71% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,04 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,04 |
| 60% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0,29 |
| 33% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0,53 |
| 69% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,53 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,18 |
| 48% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,01 |
| 63% |
|
Vremenska prognoza za 180 metara visok vrh Col de San Martin.