Vremenska prognoza - Col Marcon
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,27 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 1,87 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 2,94 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,24 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,19 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,21 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,24 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 35% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 15% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,04 |
| 22% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0,04 |
| 65% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,04 |
| 63% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,04 |
| 51% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 56% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,03 |
| 21% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,03 |
| 37% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0,11 |
| 66% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,11 |
| 72% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,05 |
| 32% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,04 |
| 85% |
|
Vremenska prognoza za 193 metara visok vrh Col Marcon.