Vremenska prognoza - Col Mason
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,72 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 3,37 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 2,37 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,3 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,33 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,41 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,24 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 13% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 5% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0,04 |
| 32% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,07 |
| 62% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,1 |
| 76% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0,1 |
| 66% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 44% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0,08 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0,08 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0,04 |
| 32% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0,12 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0,13 |
| 86% |
|
Vremenska prognoza za 286 metara visok vrh Col Mason.