Vremenska prognoza - Col Prierà
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,24 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 2,89 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,6 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,78 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,02 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,89 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,66 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,34 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,2 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 26% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 14% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 21% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,06 |
| 34% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,06 |
| 59% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 55% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 34% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,07 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,07 |
| 64% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,04 |
| 30% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,03 |
| 81% |
|
Vremenska prognoza za 151 metara visok vrh Col Prierà.