Vremenska prognoza - Col San Martino
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,18 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0,51 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 2,35 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 3,03 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,6 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,92 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0,66 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 34% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 7% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0,07 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0,1 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,37 |
| 81% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0,37 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0,03 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 57% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 30% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0,21 |
| 32% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0,44 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 28 °C |
| 0,44 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0,16 |
| 45% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,04 |
| 72% |
|
Vremenska prognoza za vas Col San Martino.