Vremenska prognoza - Colle Basso
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,58 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 3,61 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,08 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,44 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,27 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 25% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 10% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 32% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,06 |
| 54% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,06 |
| 49% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 34% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,12 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,12 |
| 78% |
|
Vremenska prognoza za 355 metara visok vrh Colle Basso.