Vremenska prognoza - Colle degli Scoiattoli
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,12 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,42 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,31 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,57 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,68 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,17 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 3,18 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,87 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,12 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,29 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 1,29 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,41 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,28 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,24 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,18 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,02 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,05 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,06 |
| 66% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,09 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,1 |
| 97% |
|
Vremenska prognoza za 1641 metara visok vrh Colle degli Scoiattoli.