Vremenska prognoza - Colle della Croce
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,7 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 2,66 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 3,32 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,82 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,08 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,66 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,34 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 12% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,06 |
| 38% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,08 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,1 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,1 |
| 78% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 52% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0,14 |
| 75% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,14 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0,07 |
| 37% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,08 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,12 |
| 92% |
|
Vremenska prognoza za 450 metara visok vrh Colle della Croce.