Vremenska prognoza - Coltura
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,35 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0,76 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 2,71 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 2,58 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,34 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,01 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,09 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0,97 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 49% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 13% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 29 °C |
| 0,07 |
| 43% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0,12 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,65 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0,65 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0,05 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0,05 |
| 62% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 35% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 8h |
 |
| 27 °C |
| 0,41 |
| 38% |
|
| 11h |
 |
| 30 °C |
| 0,7 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0,7 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,23 |
| 52% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,01 |
| 54% |
|
Vremenska prognoza za vas Coltura.