Vremenska prognoza - Colunga
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 1% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0,1 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,13 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,44 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 1,15 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,15 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,69 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,23 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,23 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,15 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,13 |
| 71% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 72% |
|
Vremenska prognoza za vas Colunga.