Vremenska prognoza - Corné
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,01 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,03 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 6,03 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,01 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 1,21 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,51 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,36 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 31% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 30% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,26 |
| 41% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,26 |
| 74% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,08 |
| 65% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 52% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,01 |
| 24% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,01 |
| 59% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,01 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,01 |
| 69% |
|
Vremenska prognoza za vas Corné.