Vremenska prognoza - Cornuda
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,19 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 2,43 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 2,36 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,76 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,56 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,53 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,36 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 35% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,03 |
| 45% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,03 |
| 48% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,03 |
| 36% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 47% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 44% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,03 |
| 35% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 53% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,06 |
| 67% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,06 |
| 56% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,03 |
| 26% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,03 |
| 77% |
|
Vremenska prognoza za vas Cornuda.