Vremenska prognoza - Corva
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,24 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,36 |
| 74% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 2,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 1,97 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,58 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,28 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,45 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,59 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,59 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 61% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 38% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,04 |
| 37% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,08 |
| 60% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,44 |
| 42% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,44 |
| 37% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,07 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,07 |
| 61% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 59% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0,03 |
| 54% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,31 |
| 60% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,44 |
| 62% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,44 |
| 58% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,14 |
| 37% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 45% |
|
Vremenska prognoza za vas Corva.