Vremenska prognoza - Croda Bàion
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,18 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,27 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 2,89 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 2,23 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,15 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,4 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,78 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,72 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,45 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,45 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 30% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 10% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 34% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,06 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,33 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,33 |
| 78% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,03 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,03 |
| 39% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,21 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,33 |
| 76% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,33 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,1 |
| 55% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,04 |
| 69% |
|
Vremenska prognoza za 2583 metara visok vrh Croda Bàion.