Vremenska prognoza - Croda di Dalego
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,08 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,02 |
| 88% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,27 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 3,71 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 1,89 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 58% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 1,46 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 1,12 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 1,29 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 1,05 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,89 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,61 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,02 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,14 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,14 |
| 74% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,01 |
| 66% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,02 |
| 83% |
|
Vremenska prognoza za 1288 metara visok vrh Croda di Dalego.