Vremenska prognoza - Croda di Paterna
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,18 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,51 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 2,7 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 2,07 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,4 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,6 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,54 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 42% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 10% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,03 |
| 25% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,06 |
| 73% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,33 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,33 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,03 |
| 47% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,21 |
| 35% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,36 |
| 73% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,36 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,12 |
| 52% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,04 |
| 64% |
|
Vremenska prognoza za 1668 metara visok vrh Croda di Paterna.