Vremenska prognoza - Debba
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,09 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 3,4 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,51 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,07 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,29 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,98 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,31 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,21 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 37% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 18% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,01 |
| 6% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,01 |
| 36% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 26% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 39% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,01 |
| 45% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 71% |
|
Vremenska prognoza za vas Debba.