Vremenska prognoza - Deblacher Berg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,86 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,7 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 81% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 15% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 63% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 64% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,04 |
| 30% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,18 |
| 68% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,18 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,42 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,42 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,02 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,04 |
| 74% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,04 |
| 67% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,04 |
| 66% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,04 |
| 61% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,06 |
| 48% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,06 |
| 53% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 51% |
|
Vremenska prognoza za 843 metara visok vrh Deblacher Berg.