Vremenska prognoza - Dereza
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,31 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,01 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
Vremenska prognoza za vas Dereza.