Vremenska prognoza - Dignano / Dignan
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,19 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,29 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 2,19 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,06 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,79 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,43 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,69 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,66 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 26% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,06 |
| 61% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,39 |
| 53% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,39 |
| 63% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,03 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,23 |
| 64% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,23 |
| Oblačnost: | 60% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,23 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,36 |
| 57% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,36 |
| 68% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,11 |
| 43% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 36% |
|
Vremenska prognoza za vas Dignano / Dignan.