Vremenska prognoza - Dörfler Höhe
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 51% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,2 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 66% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,7 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 2,42 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,35 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,17 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,17 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,85 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,37 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,37 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,15 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,37 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,37 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 1987 metara visok vrh Dörfler Höhe.