Vremenska prognoza - Doss Da Bugo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,4 |
| 68% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 2,05 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 2,37 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,65 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,48 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,17 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 5% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 9% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,1 |
| 51% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,1 |
| 71% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,07 |
| 58% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 60% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 26% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,1 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,1 |
| 85% |
|
Vremenska prognoza za 1052 metara visok vrh Doss Da Bugo.