Vremenska prognoza - Drašnice
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,31 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,32 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 34% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 13% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 11h |
 |
| 27 °C |
| 0,06 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 26 °C |
| 0,06 |
| 37% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0,06 |
| 25% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 76% |
|
Vremenska prognoza za vas Drašnice.