Vremenska prognoza - Edlbach am Pyhrn Gemeindeamt
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 82% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,2 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,07 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0,12 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,36 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 25 °C |
| 1,02 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,95 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0,17 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0,05 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0,07 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 8h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 11h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 43% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 8h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 11h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 14h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 24% |
|
Vremenska prognoza za kočo Edlbach am Pyhrn Gemeindeamt.