Vremenska prognoza - Fastro Bassanese
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,96 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 3,26 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 2,37 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,38 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,38 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,27 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,4 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 8% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 3% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 35% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,08 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,12 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0,12 |
| 75% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 46% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 25% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0,06 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0,06 |
| 73% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0,03 |
| 34% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0,19 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0,19 |
| 90% |
|
Vremenska prognoza za vas Fastro Bassanese.