Vremenska prognoza - Feuerkogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,03 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,73 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,63 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,27 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,84 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,21 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,38 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 2,36 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,7 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,29 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,8 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,1 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,03 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,02 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 74% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,07 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,15 |
| 90% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,18 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,18 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,12 |
| 86% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,18 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,18 |
| 91% |
|
Vremenska prognoza za 1704 metara visok vrh Feuerkogel.