Vremenska prognoza - Fiaschetti
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,69 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 2,25 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 1,82 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 1 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,11 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,89 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 56% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0,04 |
| 32% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0,09 |
| 66% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,53 |
| 61% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,53 |
| 58% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,04 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,04 |
| 61% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 41% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0,33 |
| 41% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,56 |
| 62% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,56 |
| 72% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0,18 |
| 45% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 51% |
|
Vremenska prognoza za vas Fiaschetti.