Vremenska prognoza - Fiegls Gasthaus auf der Windachalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 67% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,14 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,51 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,71 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,46 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,32 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,33 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,46 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,1 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,1 |
| 65% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 54% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 52% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 38% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,07 |
| 77% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,07 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,07 |
| 81% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,05 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,1 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,1 |
| 95% |
|
Vremenska prognoza za kočo Fiegls Gasthaus auf der Windachalm.