Vremenska prognoza - Finale Emilia
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 44% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 8h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 43% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 3% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 32 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 37% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0,29 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 30 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0,08 |
| 50% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,14 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 8h |
 |
| 26 °C |
| 0,04 |
| 45% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0,08 |
| 73% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0,08 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 61% |
|
Vremenska prognoza za mesto Finale Emilia.