Vremenska prognoza - Flimkanzel - Pulpito di Flim
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 7% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 8% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 21% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,12 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,05 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,05 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,27 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,17 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,12 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0,55 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0,55 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0,97 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,97 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 3113 metara visok vrh Flimkanzel - Pulpito di Flim.